O nás

Dom je intímny priestor, ktorý odzrkadľuje naše myšlienky, nádeje a túžby. Dom by mal byť pokojným a bezpečným útočiskom, plný krásy, lásky, radosti. Vytvárame priestor pre ľudí, ktorí si chcú plniť svoje sny, rozmýšlajú o vytvorení miesta, ktoré zdôrazní ich idnividualitu. Priestor plný harmónie, súladu, jednoduchosti a dobrého vkusu. My v Casa Mia Vám pomôžeme vytvoriť takýto domov.

Pohybujeme sa medzi aktuálnymi trendami, pozorujeme štýly, využívame nápady nových, ale aj starších módnych trendov, aby sme vytvorili nadčasové prvky, ktoré tvoria unikátnu črtu Casa Mia - klasickú eleganciu. Všetky prvky a predmety, počnúc nábytkom, tapetami, tkaninami a končiac detailmi , sú jednoduché a pritom rafinované.Očarujú ušľachtilou formou a perfektným prevedením.

Priestor vypľňajú naše pocity. Naše zmysly nám veľa umožnujú. Počujeme príbehy predmetov, vidíme to čo je neviditeľné, dotýkame sa bohatstva ďalekých krajín, cítime vônu najmilších spomienok. K tomu, aby sme mohli vychutnávať krásu, nepotrebujeme šiesty zmysel. Päť zmyslov je päť brán do kráľovstva všetkých emocií...